Registered runners for

Ohrid trcaT 5K

No. Starting
BIB Number
Name Last Name Gender Year of
birth
Country City Team building club
1 2 Antonij Trpeski Male 2005 Macedonia Ohrid
2 3 Viktor Dukoski Male 2005 Macedonia Ohrid
3 7 Konstantin Georgievski Male 1977 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
4 500 ELENA NIKOVA Female 1972 Macedonia SKOPJE
5 501 Gorjan Zivchevski Male 1989 Macedonia Skopje
6 502 Sashka Janchevska Damjanovska Female 1986 Macedonia Bitola
7 504 Aleksandar Lekoski Male 1981 Macedonia Ohrid
8 505 Vaska Lekoska Female 1985 Macedonia Ohrid
9 506 Ivana Stojkoska Female 2004 Macedonia Ohrid
10 507 Grigorijan Nikovski Male 1998 Macedonia Skopje AK Delta
11 521 Vlado Naumovski Male 1985 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
12 522 Stavre Jada Male 1998 Macedonia Krusevo
13 523 Bisera Chauleva Female 1998 Macedonia Ohrid
14 524 Miroslav Trajcheski Male 1968 Macedonia Ohrid AGROS
15 525 Stefan Trajcheski Male 1995 Macedonia Ohrid AGROS
16 526 Darko Trajcheski Male 1973 Macedonia Ohrid AGROS
17 527 Goran Mojsoski Male 1968 Macedonia Ohrid AGROS
18 528 Stojan Tabanov Male 1989 Macedonia Strumica AGROS
19 529 Angel Ognenov Male 1982 Macedonia Ohrid AGROS
20 530 Angel Trajcheski Male 2009 Macedonia Ohrid AGROS
21 531 Natasha Keckarova Female 1978 Macedonia Ohrid KINEZIO
22 532 Miki Mileski Male 1982 Macedonia Ohrid
23 533 Maja Kovacheska Female 1968 Macedonia Ohrid
24 534 Kristina Uzelac Female 1974 Macedonia Ohrid
25 535 Konstantin Tomov Male 2008 Bulgaria Sofiya
26 536 Gergana Sugareva Female 2006 Bulgaria Sofiya
27 537 Luka Blazhevski Male 2012 Macedonia Ohrid
28 538 Filip Blazhevski Male 2013 Macedonia Ohrid
29 539 Jasna Miloshevikj Female 1985 Macedonia Ohrid NRC – NIKE+ RUN CLUB
30 601 Vlatko N. Stojkoski Male 1981 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
31 602 Viktor Blazheski Male 2005 Macedonia Ohrid
32 603 Dragan Josifoski Male 1990 Macedonia Ohrid Heksagon
33 604 Ana Krstanoska Female 1988 Macedonia Ohrid
34 605 Mihail Angeleski Male 2000 Macedonia Ohrid
35 606 Aleksandra Malenko Female 1989 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
36 607 David Shavreski Male 2004 Macedonia Struga
37 608 Blagoj Lazarevski Male 1992 Macedonia Bitola
38 609 Blagoja Pulcheski Male 1980 Macedonia Ohrid
39 610 Marija Medarska Female 1988 Macedonia Skopje
40 611 Elena Trajkova Female 1985 Macedonia Skopje
41 612 Natalija Trajkoska Female 2002 Macedonia Ohrid
42 613 Biljana Gavriloska Female 1984 Macedonia Ohrid WBF Team
43 616 Maksim Naumovski Male 2007 Macedonia ohrid
44 617 Dejan Jovanovski Male 1984 Macedonia Bitola
45 618 Natasha Jovanovska Female 1984 Macedonia Bitola
46 620 Klimentina Modeva Female 2005 Macedonia Ohrid
47 621 Pavel Kotaleski Male 1991 Macedonia Ohrid
48 622 Simona Taseska Female 1996 Macedonia Ohrid
49 623 Elena Mojsoska Female 1988 Macedonia Ohrid
50 624 Katerina Treneska Female 1979 Macedonia Ohrid
51 625 Mishel Siljanoski Male 1987 Macedonia Ohrid
52 626 Slavka Chona Female 1973 Macedonia Bitola SINLES
53 627 Natalija Chona Female 2004 Macedonia Bitola SINLES
54 628 Ane Kitanoska Female 1995 Macedonia Skopje
55 629 Martin Jovanovski Male 1995 Macedonia Skopje
56 630 Venera Jonoska Female 1977 Macedonia Ohrid
57 631 Julian Mateski Male 2007 Macedonia Ohrid
58 633 Aleksandra Rodikj Female 1993 Macedonia Ohrid RODIKj
59 634 Martina Pendikoska Female 1992 Macedonia Ohrid PENDIK
60 635 Hristijan Spirovski Male 1981 Macedonia ohrid
61 636 Bojan Naumoski Male 2009 Macedonia Ohrid
62 637 Marjan Gjeroski Male 1984 Macedonia Struga
63 638 Milena Vuchićević Female 1974 Serbia Shabac
64 639 Biljana Kotevska Female 1981 United States Livingston ISC
65 640 Vladimir Kotevski Male 1980 Macedonia Ohrid ISC
66 644 Stojan Prenzoski Male 1986 Macedonia Ohrid
67 645 Sanja Prenzoska Female 1985 Macedonia Ohrid
68 646 Darko Poposki Male 1989 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
69 647 Jovica Bicevski Male 1988 Macedonia Ohrid
70 648 Marija Davchevska Female 1996 Macedonia Veles
71 649 Aleksandar Nedelkovski Male 1993 Macedonia Skopje
72 650 Nikola Gjorgjievski Male 1981 Macedonia Ohrid
73 651 Marjana Trajcheska Female 1982 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
74 652 Cele Naumoski Male 1984 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
75 653 Daniela Shapkaroska Female 1984 Macedonia Ohrid
76 654 Valentina Sikoska Female 1972 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
77 655 Mihail Stankovski Male 2012 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
78 656 Anita Angeloska Stankovska Female 1978 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
79 657 Emilija Chona Female 2001 Macedonia Bitola SINLES
80 658 Leonida Lumburovska Female 2001 Macedonia Bitola SINLES
81 659 Ivan Vasileski Male 1993 Macedonia Prilep 5G
82 660 Sanja Tosheska Female 1993 Macedonia Skopje 5G
83 661 Eva Vasileska Vasileska Female 1991 Macedonia Prilep 5G
84 662 Antonio Trajkoski Male 1992 Macedonia prilep 5G
85 663 Atanas Epov Male 1999 Macedonia Gevgelija AK 7mi Noemvri Gevgelija
86 664 Elena Arsovska Manchevska Female 1983 Macedonia Ohrid
87 666 Damjan Smileski Male 2007 Macedonia Ohrid 5G
88 667 Toni Aritonov Male 1977 Macedonia Skopje
89 668 David Aritonov Male 2002 Macedonia Skopje
90 669 Vlatko Krbaleski Male 1975 Macedonia Bitola
91 670 Petar Krbaleski Male 2020 Macedonia Bitola
92 671 Hristijan Kotevski Male 2003 Macedonia Bitola
93 672 Zlatko Ivanoski Male 1997 Macedonia Ohrid
94 673 Anastasija Drakulovska Female 2004 Macedonia Bitola
95 674 natasa gramosli Female 1975 Macedonia bitola Lica so Retki bolesti
96 675 Dimitar Dimitrieski Male 1995 Macedonia Ohrid ZLATEKS
97 676 Olgica Gjorgjevska Female 1983 Macedonia Tetovo
98 677 Zlatko Kotevski Male 1964 Macedonia Bitola
99 678 Marija Kotevska Female 1968 Macedonia Bitola
100 679 Gordana Popovikj Friedman Female 1970 Macedonia Skopje
101 680 Anika Friedman Female 2010 Macedonia Skopje
102 681 Lina Lumburovska Female 1997 Macedonia Bitola
103 682 Izabela Mitreska Female 1997 Macedonia OHRID
104 683 Dzhena Korumi Female 1985 Macedonia Debar
105 684 Nikola Stanikevski Male 1994 Macedonia Skopje EKIPA
106 685 Katerina Pavlova-Nikolovska Female 1977 Macedonia Skopje EKIPA
107 686 Nikola Gjurovski Male 1977 Macedonia Skopje EKIPA
108 687 Filip Apostoloski Male 2005 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
109 688 Boro Apostoloski Male 1968 Macedonia Skopje EKIPA
110 689 Stefanija Ivanovska Female 1995 Macedonia Skopje
111 690 Marino Nedimovikj Male 1998 Macedonia Ohrid
112 691 Vladimir Bozhinov Male 1981 Macedonia Ohird Ohrid Strays
113 692 Anastazija Dimzovska Female 2000 Macedonia Ohrid Ohrid Strays
114 693 Silvana Mitrevska Female 1986 Macedonia Resen
115 694 Dino Angelov Male 1988 Macedonia Skopje
116 695 Sofija Petlichkovska Female 2000 Macedonia Bitola SINLES
117 696 Dragica Dodevska Female 1987 Macedonia Skopje
118 697 Biljana Stojanovikj Female 1975 Macedonia Skopje 091RUNCrW
119 698 Grgur Zmaj Ćorić Male 1994 Bosnia and Herzegovina Mostar WBF Team
120 699 Mate Ćorluka Male 1999 Bosnia and Herzegovina Mostar WBF Team
121 700 Stela Ećimović Female 1999 Bosnia and Herzegovina Tomislavgrad WBF Team
122 701 Kristijan Mušan Male 1999 Croatia Opuzen WBF Team
123 702 Ljupka Stavreska Female 1989 Macedonia ohrid
124 703 Nikola Nikolov Male 1985 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
125 704 Naum Taneski Male 2002 Macedonia Ohrid WBF Team
126 705 Vladimir Perduloski Male 2004 Macedonia Ohrid WBF Team
127 706 Vlatko Trpovski Male 1997 Macedonia Ohrid Slice
128 707 Hristijan Dimitrieski Male 1992 Macedonia Ohrid
129 708 Dragana Delova Female 1984 Macedonia Skopje BtoBet
130 709 Renata Kalamatkovska Female 1983 Macedonia Ohrid BtoBet
131 710 Goran Stojanoski Male 1992 Macedonia Prilep BtoBet
132 711 Igor Naumoski Male 1982 Macedonia Ohrid BtoBet
133 712 Kristijan Naumovski Male 1992 Macedonia Ohrid BtoBet
134 713 Danko Gligoroski Male 1985 Macedonia Ohrid BtoBet
135 714 Krste Iloski Male 1981 Macedonia Ohrid BtoBet
136 715 Stevcho Naumovski Male 1982 Macedonia Ohrid BtoBet
137 716 Riste Pazarkovski Male 1982 Macedonia Ohrid BtoBet
138 717 Despina Kavaj Female 1992 Macedonia Struga
139 718 Igor Pavlovski Male 1991 Macedonia Ohrid BtoBet
140 719 Kole Mojsoski Male 1983 Macedonia Ohrid BtoBet
141 720 Kiril Tasevski Male 1992 Macedonia Bitola BtoBet
142 721 Goce Martinoski Male 1981 Macedonia Ohrid BtoBet
143 722 Slave Stojanoski Male 1983 Macedonia Ohrid BtoBet
144 723 Igor Zavojchevski Male 1994 Macedonia Ohrid BtoBet
145 724 Aleksandra Cokleska Female 2004 Macedonia Struga Lica so Retki bolesti
146 725 Stefan Lechoski Male 1984 Macedonia Ohrid BtoBet
147 726 Jorgos Lambrinidis Male 1988 Macedonia Skopje BtoBet
148 727 Goce Vasileski Male 1974 Macedonia Ohrid BtoBet
149 728 Zlatka Kuvendjieska Female 1998 Macedonia Struga Slice
150 729 Ana Kostoska Female 1992 Macedonia Ohrid
151 730 Maja Leveska Female 1990 Macedonia Ohrid
152 731 Milka Jovanova Female 1985 Macedonia Veles
153 732 Cena Strezoska Female 1983 Macedonia Ohrid
154 733 Gorazd Naumovski Male 2005 Macedonia Ohrid
155 734 Ana Grupcheva Female 1995 Macedonia Ohrid
156 735 Maja Grupcheva Female 1999 Macedonia Ohrid
157 736 Igor Stamatoski Male 1998 Macedonia Ohrid
158 737 Mitko Jankuloski Male 1981 Macedonia Ohrid
159 738 Angela Cvetkovska Female 1995 Macedonia Bitola KARPA
160 739 Niko Naka Male 1991 Macedonia Bitola Karpa
161 740 Martin Bibovski Male 1996 Macedonia Skopje
162 741 Hristijan Naumoski Male 1997 Macedonia Ohrid
163 742 Aleksandar Andrevski Male 1995 Macedonia Ohrid
164 743 Bojana Naumovska Female 1997 Macedonia Ohrid NRC – NIKE+ RUN CLUB
165 744 Verche Jovcheska Female 1992 Macedonia Struga
166 745 Tome Petrovski Male 1982 Macedonia Bitola
167 746 Andreas Stojanovski Male 1991 Macedonia Bitola NOTORIOUS ASSASSIN
168 747 Klimentina Nikoloska Female 1979 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
169 748 Vlatko Grozdanovski Male 1968 Macedonia Bitola
170 749 Dimitar Spaseski Male 1985 Macedonia Ohrid
171 750 Irma Gogova Female 1999 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
172 751 Ljubica Angelkova Female 1971 Macedonia Bitola Trchaj Be
173 752 Kristijan Stojani Male 1998 Macedonia Bitola Atletski klub Olimp – Bitola
174 753 General Cvetkovski Male 1988 Macedonia Sveti Nikole
175 754 Nikola Cvetkoski Male 1986 Macedonia Ohrid
176 755 Sonja Gavriloska Ljulkova Female 1978 Macedonia Ohrid
177 756 Filip Cvetkoski Male 2009 Macedonia Ohrid
178 757 Iskra Toseva Female 1979 Macedonia Skopje SNR
179 758 Marjan Ilievski Male 1993 Macedonia Ohrid
180 759 Pece Trajkovski Male 1980 Macedonia Bitola
181 760 Nikola Leveski Male 1998 Macedonia Ohrid SMART – Ohrid
182 761 Ljupcho Avramoski Male 1998 Macedonia Ohrid SMART – Ohrid
183 762 Antonio Ilievski Male 1996 Macedonia Ohrid SMART – Ohrid
184 763 Stojancho Josifoski Male 1985 Macedonia Ohrid
185 764 Lundrim Dalipi Male 1993 Macedonia Struga
186 765 Riste Azeski Male 1984 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
187 766 Nikola kutanoski Male 1986 Macedonia Struga Triatlon club 3Disciplines Struga
188 767 Nikolina Milevska Veljanovska Female 1984 Macedonia Bitola NRC – NIKE+ RUN CLUB
189 768 Naum Shapkarovski Male 1997 Macedonia Ohrid
190 769 Ramazan Isa Male 1994 Albania Tirana
191 770 Elena Kiroska Female 1987 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
192 771 Bojana Karovska Female 1994 Macedonia Ohrid Slice
193 772 andi vinca Male 1994 Albania tirana
194 773 Shkelzen Xheleshi Male 1994 Albania Tirana
195 774 Kristina Manevska Female 1991 Macedonia Skopje
196 775 Anita Radoš Female 1996 Bosnia and Herzegovina Mostar WBF Team
197 776 Ivana Spasovska Female 1986 Macedonia Skopje KoRYaunners
198 777 Nikola Kanevche Male 1976 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
199 778 Gjore Spaseski Male 1979 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
200 779 Nikola Veljanoski Male 1986 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
201 780 Silvana Filevska Female 1970 Macedonia Bitola Lica so Retki bolesti
202 781 Mihail Janev Male 2011 Macedonia Skopje Karmen Baucentar Ohrid
203 782 Mile Keceski Male 1979 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
204 783 Angela Velinova Female 1991 Macedonia Skopje Lica so Retki bolesti
205 784 Andrej Janev Male 2007 Macedonia Skopje Karmen Baucentar Ohrid
206 785 Zora Tomevska Female 1969 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
207 786 Leonel Iliev Male 2010 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
208 787 Ilija Iliev Male 1971 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
209 788 Marko Mano Filevski Male 2002 Macedonia Bitola Lica so Retki bolesti
210 789 Kosta Roshkoski Male 1996 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
211 790 Irena Romeva Female 1981 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
212 791 Emilija Radeva Female 1981 Macedonia Probishtip
213 792 Bile Stojanovska Female 1985 Macedonia Skopje
214 793 Elena Stojkovska Female 1975 Macedonia Skopje 091RUNCrW
215 794 Jovica Toshev Male 1981 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
216 795 Shermin Rahim Female 1972 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
217 796 STOJChE PETROVSKI Male 1980 Macedonia KRIVA PALANKA NRC – NIKE+ RUN CLUB
218 797 Alek Velkov Male 1994 Macedonia Skopje
219 798 Blerta Hani Female 1987 Macedonia Struga
220 799 Aleksandar Cvetkovski Male 1979 Macedonia Skopje
221 800 Margareta Zdravev Female 1978 Macedonia Skopje 091RUNCrW
222 801 Petre Popovski Male 1973 Macedonia Skopje
223 802 Jasminka Zarevska Popovska Female 1972 Macedonia Skopje
224 803 Violeta Cepenkovska Female 1981 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
225 804 Biljana Pitropova Shushlevska Female 1972 Macedonia Skopje
226 805 Mila Cepenkovska Female 2010 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
227 806 Gjorgija Paunkovski Male 1987 Slovenia Ljubljana vozilla.mk
228 807 Darko Bezhanoski Male 1991 Macedonia Ohrid
229 808 Zoran Paunkoski Male 1988 Macedonia Ohrid
230 809 Pero Ivanoski Male 1982 Macedonia Krushevo
231 810 Zoran Celakoski Male 1972 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
232 811 Petar Celakoski Male 2006 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
233 812 Tamara Celakoska Female 2011 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
234 813 Fadil Maliqi Male 1990 Albania Tirana
235 814 Leo Dzajkoski Male 2003 Macedonia Ohrid
236 815 Biljana Jovancheva Female 1974 Macedonia skopje
237 816 Milosh Mitrev Male 2002 Macedonia skopje
238 817 Ivana Risteska Female 2008 Macedonia Skopje
239 818 DAVID GjURChINOSKI Male 2001 Macedonia OHRID Lica so Retki bolesti
240 819 Dejan Jordanoski Male 1993 Macedonia Ohrid
241 820 Kristina Nankova Female 1988 Bulgaria Sofija
242 821 Konstantin Dovlev Male 1996 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
243 822 Toni Dovlev Male 1968 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
244 823 Ejona Cufe Female 1998 Albania Tirana
245 824 Mario Rusi Male 2000 Albania Tirane
246 825 Florjan Lata Male 1997 Albania Durres
247 826 Rejnaldo Gjerazi Male 1980 Albania Tirane
248 827 Shpresa Spahiu Female 1999 Albania Tirane
249 828 Predrag Jovanchev Male 1973 Macedonia skopje
250 830 Filip Panovski Male 1973 Macedonia Skopje
251 831 JOSIF MIShEVSKI Male 1990 Macedonia GOSTIVAR Lica so Retki bolesti
252 Petar Krbaleski Male 2002 Macedonia Bitola
253 Epov Atanas Male 1999 Macedonia Gevgelija
254 Nikola Micevski Male 1999 Macedonia Bitola
255 Esra Suleyman Emrula Female 1989 Macedonia Ohrid
256 Aleksandra Malenko Female 1989 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
257 Aleksanda Malenko Female 1989 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
258 Aleksandra Malenko Female 1989 Macedonia Ohrid Lica so Retki bolesti
259 Natasha Poposka Female 1993 Macedonia Ohrid
260 Blagoja Protuger Male 1981 Macedonia Ohrid PRO2GER
261 Gorazd Protoger Male 2008 Macedonia Ohrid PRO2GER
262 Pece atanasovski Male 1987 Macedonia skopje
263 Ilija Ilijev Male 1994 Macedonia Kavadarci Vinarija Ilijevi
264 Ilija Ilijev Male 1994 Macedonia Kavadarci Vinarija Ilijevi
265 Bojan Popovic Male 1991 Serbia Novi Sad
266 Daniela Shapkaroska Female 1984 Macedonia Ohrid
267 David Shavreski Male 2004 Macedonia Struga
268 David Shavreski Male 2004 Macedonia Struga
269 Luka Blazhevski Male 2012 Macedonia Ohrid
270 Dimitar Jovcheski Male 1976 Macedonia Ohrid Papa’s Food Ohrid
271 Maja Gugoska Female 1984 Macedonia Ohrid Heksagon
272 Aleksandra Chingo Female 1983 Macedonia Ohrid
273 Blagoj Lazarevski Male 1990 Macedonia Bitola
274 Blagoja Isakov Male 1988 Macedonia Struga Isakov 2016
275 Marija Isakova Female 1993 Macedonia Struga Isakov 2016
276 Viktor Naumovski Male 2001 Macedonia Ohrid KINEZIO
277 Jovan Kachevski Male 1989 Macedonia Struga
278 Matej Samardzhiosko Male 2002 Macedonia Prilep
279 Nikola Cvetkoski Male 1986 Macedonia Ohrid
280 Marko Velichkovski Male 1996 Macedonia Kriva Palanka
281 Ana Tunteva Female 1982 Macedonia Ohrid
282 Simona Taseska Female 1996 Macedonia Ohrid
283 Marko Petrov Male 2001 Macedonia Kocani
284 Stojan Bashuroski Male 2004 Macedonia Struga
285 Bbbbb Bbbbb Male 1990 Greece Hhhh
286 Stojan Bashuroski Male 2004 Macedonia Struga
287 Hristijan Spirovski Female 1981 Macedonia ohrid
288 Elena Spirovska Female 1978 Macedonia ohrid
289 Radmila Nejkoska Female 1990 Macedonia Ohrid
290 Aleksandar Trpceski Male 1972 Serbia Beograd
291 Vladimir Kotevski Male 1980 Macedonia Ohrid ISC
292 Milena Vučićević Female 1974 Serbia Šabac Škola trčanja Šabac
293 Zoran Sekulovski Male 1987 Macedonia Bitola
294 Katerina Sekuloska Female 1984 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
295 Melahat Husein Female 1973 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
296 Valentina Sikoska Female 1972 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
297 Valentina Sikoska Female 1972 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
298 Mladen Stojanovski Male 2002 Macedonia Skopje
299 Julijana Atanasovska Female 1991 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
300 Katerina Nastoska Female 1987 Macedonia Struga ODW ELEKTRIK
301 Julijana Atanasovska Female 1991 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
302 Katerina Nastoska Female 2020 Macedonia Struga ODW ELEKTRIK
303 Viktorija Trajkoska Female 1990 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
304 Magdalena Tomoska Female 1990 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
305 Sofija Pechevska Female 1990 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
306 Nina Arnaudova Female 1990 Macedonia Ohrid
307 Angela Rajchevska Female 1994 Macedonia Skopje
308 Stefan Dimitrijevski Male 1995 Macedonia Skopje
309 Teodora Mitrevska Female 1997 Macedonia Ohrid
310 Ana Bandzhoska Female 1982 Macedonia Ohrid
311 Aleksandra Rubanoska Female 2001 Macedonia Ohrid
312 h h Male 1990 Australia gh
313 Vlatko Trpovski Male 1997 Macedonia Ohrid
314 Katerina Struzan Female 1980 Macedonia Ohrid
315 Belinda Jovanoska Female 1970 Macedonia Skophe
316 Elena Stojchevska Female 2001 Macedonia Bitola
317 Martina Iloska Female 1996 Macedonia Ohrid
318 Jovan Kachevski Male 1989 Macedonia Struga
319 Frosina Dimoska Female 1995 Macedonia Prilep
320 Marino Nedimovikj Male 1998 Macedonia Ohrid
321 Aleksandra Cokleska Female 2004 Macedonia Struga Lica so Retki bolesti
322 Darko Malukoski Male 2004 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
323 Dragica Dodevska Female 1987 Macedonia Skopje
324 GORDANA LOLESKA Female 1974 Macedonia OHRID Lica so Retki bolesti
325 Antonio Ilievski Male 1996 Macedonia Ohrid
326 Milos Mitrev Male 2002 Macedonia Hv
327 Ivana Gruevska Female 1989 Macedonia Skopje
328 Ivana Gruevska Female 1989 Macedonia Skopje Za Kalina i Achko
329 Isabela Dimovska Female 1997 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
330 Kliment Lambevski Male 1991 Macedonia Ohrid Vitech
331 HASHIM KURTISHAJ Male 1999 Macedonia Skopje
332 Igor Naumoski Male 1982 Macedonia Ohrid BtoBet
333 Hristijan Prodanov Male 1991 Macedonia Skopje
334 Stefan Lechoski Male 1984 Macedonia Ohrid BtoBet
335 Gjorgji Gruevski Male 1987 Macedonia Skopje Za Kalina i Achko
336 Blagoj Lazarevski Male 1992 Macedonia Bitola
337 Anita Jovancova Female 1990 Macedonia Skopje Ohrid trchaT
338 Dejan Lazoroski Male 1998 Macedonia Struga Ohrid trchaT
339 Martin Stojkoski Male 1997 Macedonia Kichevo KOSTAL
340 Mitko Jankuloski Male 1981 Macedonia Ohrid
341 Albert Abazi Male 1999 Macedonia Kicevo Roma Fitness Club
342 Irma Gogova Female 1999 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
343 Saso Siljanoski Male 1975 Macedonia Ohrid, Republic of Macedonia
344 Blagojche Temelkovski Male 1983 Macedonia Veles
345 Sonja Gavriloska Ljulkov Female 1978 Macedonia Ohrid
346 Cveta Gjorgjieva Female 1960 Macedonia Kavadarci Meridijan Atletik Eko
347 Vesna Dzhugomanova Female 1979 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
348 Irma Gogova Female 1999 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
349 Aleksandra Stojmenovska Female 1999 Macedonia Kumanovo 091RUNCrW
350 Slobodan Panajotov Male 1999 Macedonia Strumica 091RUNCrW
351 Darko Stojanovski Male 1989 Macedonia Skopje
352 Adem Bajram Male 1975 Macedonia Skopje
353 Isabela Dimovska Female 1997 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
354 Stanimirka Tasevska Female 1954 Macedonia Skopje Skobul/Makedonska Asocijacija Moment plus
355 Arzu Bush Female 1995 Macedonia Ohrid
356 Kiril Cvetkoski Male 1997 Macedonia Ohrid
357 Aleksandar Markovic Male 1982 Macedonia Ohrid
358 Anita Radoš Female 1996 Bosnia and Herzegovina Mostar WBF Team
359 Arzu Bush Female 1995 Macedonia Ohrid
360 Marko Mano Filevski Male 1990 Macedonia Bitola Lica so Retki bolesti
361 Alek Velkov Male 1994 Macedonia Skopje
362 Isabela Dimovska Female 1997 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
363 Nikolina Milevska Veljanovska Female 1984 Macedonia Bitola NRC – NIKE+ RUN CLUB
364 Arzu Bush Female 1995 Macedonia Ohrid
365 Toni Dovlev Male 1968 Macedonia Ohrid ODW ELEKTRIK
366 Ratko Taneski Male 1983 Macedonia Ohrid KOSTAL
367 Viktor Mizo Male 1971 Macedonia Ohrid KOSTAL
368 Vlatko Grujoski Male 1992 Macedonia Struga KOSTAL
369 Nikola Markoski Male 1995 Macedonia Ohrid KOSTAL
370 Kristina Ilijeska Female 1988 Macedonia Ohrid KOSTAL
371 Dimitar Gjorgjioski Male 1996 Macedonia Ohrid KOSTAL
372 Naumce Koroskoski Male 1992 Macedonia Ohrid KOSTAL
373 Nikola Jordeski Male 1996 Macedonia Ohrid KOSTAL
374 Martin Stojkoski Male 1997 Macedonia Ohrid KOSTAL
375 Stefan Belevski Male 1988 Macedonia Struga KOSTAL
376 Nada Misoska Female 1985 Macedonia Struga KOSTAL
377 Tatjana Buteska Female 1979 Macedonia Ohrid KOSTAL
378 Ivan Petrushevski Male 1984 Macedonia Ohrid KOSTAL
379 Zhana Gjoreska Female 1976 Macedonia Ohrid KOSTAL
380 Bogdan Karadakoski Male 1994 Macedonia Ohrid KOSTAL
381 503 Ana Ilievska Female 2002 Macedonia Bitola
382 508 Simon Ognenov Male 1971 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
383 509 Slavjanka Georgieska Female 1972 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
384 510 Cvetanka Juzmeska Female 1990 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
385 511 Nena Trajanovska Mitanoska Female 1986 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
386 512 Jovancho Lazarevski Male 1967 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
387 513 Sashka Andreeska Female 1983 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
388 514 Kliment Alach Male 1989 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
389 515 Igor Kotevsi Male 1974 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
390 516 Aspasija Lambevska Female 1967 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
391 517 Tanche Lambevski Male 1963 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
392 518 Zoran Kocheski Male 1974 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
393 519 Tomislav Kiprijanov Male 1981 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
394 520 Risto Kalajdzhievski Male 1976 Macedonia Ohrid ED KEC Ohrid
395 540 Zoran Jonoski Male 1975 Macedonia Ohrid LTH Learnica
396 541 Antoneta Mojsoska Female 1991 Macedonia Ohrid LTH Learnica
397 542 Snezhana Pucoska Female 1984 Macedonia Ohrid LTH Learnica
398 543 Blagoja Stefanoski Male 1986 Macedonia Ohrid LTH Learnica
399 544 Kliment Pucoski Male 1983 Macedonia Ohrid LTH Learnica
400 545 Tatjana Stojanoska Male 1984 Macedonia Ohrid LTH Learnica
401 546 Mira Jachimoska Female 1977 Macedonia Ohrid LTH Learnica
402 547 Ana Ulimanova Female 1997 Macedonia Ohrid LTH Learnica
403 548 Leona Radinovac Female 1997 Macedonia Ohrid LTH Learnica
404 549 Zhaklina Todoroska Female 1979 Macedonia Ohrid LTH Learnica
405 550 Svetlana Ilievska Female 1988 Macedonia Ohrid LTH Learnica
406 551 Duko Karadakoski Male 1984 Macedonia Ohrid LTH Learnica
407 552 Veliche Dichoski Male 1987 Macedonia Ohrid LTH Learnica
408 553 Ilche Kostoski Male 1977 Macedonia Ohrid LTH Learnica
409 554 Igor Petreski Male 1973 Macedonia Ohrid LTH Learnica
410 555 Milcho Neloski Male 1956 Macedonia Ohrid LTH Learnica
411 556 Marjan Stevoski Male 1994 Macedonia Ohrid LTH Learnica
412 557 Riste Maceski Male 1990 Macedonia Struga LTH Learnica
413 558 Gjorgjija Petreski Male 1960 Macedonia Ohrid LTH Learnica
414 559 Aaleksandar Perdulovski Male 1993 Macedonia Bitola LTH Learnica
415 560 Todor Simonoski Male 1981 Macedonia Ohrid LTH Learnica
416 561 Venko Pumpaloski Male 1963 Macedonia Ohrid LTH Learnica
417 562 Nikola Simonoska Male 1996 Macedonia Ohrid LTH Learnica
418 563 Ljupcho Mitreski Male 1977 Macedonia Ohrid LTH Learnica
419 564 Darko Cvetkovski Male 1991 Macedonia Resen LTH Learnica
420 565 Jovan Avramoski Male 1987 Macedonia Ohrid LTH Learnica
421 566 Vlado Pucoski Male 1981 Macedonia Ohrid LTH Learnica
422 567 Toni Siljanovski Male 1974 Macedonia Ohrid LTH Learnica
423 568 Zhivko Nokoski Male 1959 Macedonia Ohrid LTH Learnica
424 569 Fanche Labroska Female 1961 Macedonia Ohrid LTH Learnica
425 570 Robert Mladenoski Male 1971 Macedonia Ohrid LTH Learnica
426 571 Naumche Trajcheski Male 1978 Macedonia Ohrid LTH Learnica
427 572 Goce Stavreski Male 1975 Macedonia Ohrid LTH Learnica
428 573 Slavica Mihajloska Female 1973 Macedonia Ohrid LTH Learnica
429 574 Riste Markoski Male 1994 Macedonia Ohrid LTH Learnica
430 575 Naum Treneski Male 1980 Macedonia Ohrid LTH Learnica
431 576 Goce Trajcheski Male 1977 Macedonia Ohrid LTH Learnica
432 577 Borche Risteski Male 1974 Macedonia Ohrid LTH Learnica
433 578 Petar Grozdanoski Male 1989 Macedonia Ohrid LTH Learnica
434 579 Vlatko Gavriloski Male 1985 Macedonia Ohrid LTH Learnica
435 580 Petre Golaboski Male 1969 Macedonia Ohrid LTH Learnica
436 581 Vesna Klimoska Female 1970 Macedonia Ohrid LTH Learnica
437 582 Gjorgji Mitreski Male 2008 Macedonia Ohrid LTH Learnica
438 583 Filip Mitreski Male 2005 Macedonia Ohrid LTH Learnica
439 584 David Ristoski Male 2005 Macedonia Ohrid LTH Learnica
440 585 Dimitar Siljanovski Male 2006 Macedonia Ohrid LTH Learnica
441 586 Emilija Siljanovska Female 2006 Macedonia Ohrid LTH Learnica
442 587 Marija Treneska Female 2007 Macedonia Ohrid LTH Learnica
443 588 Sasho Nikoloski Male 1972 Macedonia Ohrid LTH Learnica
444 589 Keti Petreska Nikoloska Female 1975 Macedonia Prilep LTH Learnica
445 590 Slavcho Moshoski Male 1992 Macedonia Ohrid LTH Learnica
446 591 Aneta Janevska Female 1984 Macedonia Ohrid LTH Learnica
447 592 Natasha Jovcheska Female 1983 Macedonia Ohrid LTH Learnica
448 593 Gjoko KIteski Male 1985 Macedonia Ohrid LTH Learnica
449 594 Zharka Korunoska Female 1963 Macedonia Ohrid LTH Learnica
450 595 Gordana Stojkosk Female 1970 Macedonia Ohrid LTH Learnica
451 596 Kosta Angeloski Male 1981 Macedonia Ohrid LTH Learnica
452 597 Aleksandar Kitanoski Male 1981 Macedonia Ohrid LTH Learnica
453 598 Bogoja Kitanoski Male 1963 Macedonia Ohrid LTH Learnica
454 599 Ljupcho Klimoski Male 1968 Macedonia Ohrid LTH Learnica
455 600 Vangel Poteski Male 1992 Macedonia Ohrid LTH Learnica
456 614 Ilija Angjeleski Male 1982 Macedonia Ohrid LTH Learnica
457 615 Riste Nedevski Male 1984 Macedonia Ohrid LTH Learnica
458 619 Ana Blazhevska Female 1993 Macedonia Skopje
459 632 Pavel Lukanovski Male 1996 Macedonia Ohrid
460 641 Sonja Stamatoska Female 1981 Macedonia Ohrid
461 642 Stefan Stamatoski Male 2008 Macedonia Ohrid
462 643 Antonio Stamatoski Male 2004 Macedonia Ohrid
463 665 Riste Ivanoski Male 1990 Macedonia Ohrid