Registered runners for

Ohrid trcaT Half Marathon

No. Starting
BIB Number
Name Last Name Gender Year of
birth
Country City Team building club
1 11 Aleksandar Kiradzhiev Male 1987 Macedonia Skopje AC ENDURANCE – SKOPJE
2 12 Biljana Kiradzhieva Female 1977 Serbia Zrenjanin AC ENDURANCE – SKOPJE
3 13 Nikolche Taseski Male 1975 Macedonia Skopje KoRYaunners
4 14 Sasho Poposki Male 1981 Macedonia Bitola TurniMe Da Kinisam
5 15 Maja Cvetkoska Female 1982 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
6 16 Aleksandar Lazorovski Male 1993 Macedonia Bitola
7 17 Mitko Josifoski Male 1992 Macedonia Struga Rastrcani Struzani
8 18 Selim Salkoski Male 1990 Macedonia Struga Rafi export-import
9 19 Marija Gjakovska Female 1997 Macedonia Skopje
10 20 Vladimir Mujoski Male 1981 Macedonia Ohrid
11 21 Aleksandar Milevski Male 1988 Macedonia Bitola
12 22 Martina Nikolovska Female 1991 Macedonia Bitola Samostalno
13 24 Enrico Balli Male 1960 Italy Trieste
14 25 Linda Simeone Female 1985 Italy Trieste
15 26 Dejan Mancevski Male 1980 Macedonia Ohrid
16 27 Hristijan Cvetkovski Male 1993 Macedonia Struga Rastrcani Struzani
17 28 Dejan Naumov Male 1994 Macedonia Kocani TurniMe Da Kinisam
18 29 Zhivko Stefanoski Male 1960 Macedonia Skopje
19 30 Ognen Manchevski Male 1986 Macedonia Ohrid
20 31 Goran Tasevski Male 1979 Macedonia Bitola KoRYaunners
21 32 Aleksandar Mileski Male 1990 Macedonia Prilep Endava
22 33 Branko Hrnjaz Male 1978 Serbia Belgrade
23 34 Dejan Mihajlovski Male 1978 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
24 35 Niko Korunoski Male 1968 Macedonia Bitola TurniMe Da Kinisam
25 36 Adifet Oda Female 1988 Macedonia Struga
26 37 Burim Hoda Male 1982 Macedonia Struga
27 38 Boryana Sugareva Female 1974 Bulgaria Sofiya
28 39 Vesna Kiradzhieva Female 1986 Macedonia Ckopje AC ENDURANCE – SKOPJE
29 40 Erna Pudgar Female 1955 Slovenia Piran ŠD Pulz Maribor
30 42 Joze Mori Male 1964 Slovenia Wies, Austria Wies
31 46 Vladimir Dimovski Male 1966 Macedonia Skopje
32 50 Leo Spaseski Male 1999 Macedonia Ohrid Kulturoloshka inicijativa 5 do 12
33 51 Bojan Andrevski Male 1996 Macedonia Ohrid
34 52 MENChE JOVANOSKA Female 1980 Macedonia OHRID WBF Team
35 53 Goran Ivanoski Male 1976 Macedonia Bitola PSK Pelister
36 54 Filip Ilioski Male 1992 Macedonia Prilep
37 55 Eben Friedman Male 1971 Macedonia Skopje /
38 56 VALENTINA UZUNOVA Female 1966 Macedonia BOGDANCI PH Moment Plus Makedonija
39 57 Mihaela Kochoska Female 2000 Macedonia Prilep
40 58 Tomislav Stojanovski Male 1985 Macedonia Skopje /
41 59 Zharko Kostovski Male 1987 Macedonia Skopje
42 60 Mihail Gjorgjievski Male 1993 Macedonia Bitola
43 61 Aleksandar Stevanoski Male 1988 Macedonia Skopje
44 62 Aleksandar Zdravkovski Male 1993 Macedonia Bitola
45 63 Faton Mehmedi Male 1989 Macedonia Kicevo
46 65 Kristijan Ristevski Male 1988 Macedonia Ohrid
47 66 Dejan Paskalov Male 1975 Macedonia Skopje
48 67 Milos Mancic Male 1984 Serbia Belgrade
49 68 Miodrag Panic Male 1985 Serbia Belgrade
50 69 Zlatko Kostovski Male 1985 Macedonia Skopje
51 70 Sasa Vincic Male 1975 Serbia Sabac Trkacki klub Sabac
52 71 Vladimir Trajcheski Male 1989 Macedonia Ohrid
53 72 Tamara Tankoska Female 2000 Macedonia Ohrid Kulturoloshka inicijativa 5 do 12
54 73 Stojan Lazarevski Male 1990 Macedonia Veles
55 74 Aleksandar Manasievski Male 1995 Macedonia Skopje
56 75 Martin Trenevski Male 1992 Macedonia Skopje
57 76 Davor Jovanovikj Male 1986 Macedonia Skopje Samostalno
58 77 Martin Trajanovski Male 1994 Macedonia Skopje samostalni nastup
59 78 Irina Batkovska Borozanova Female 1978 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
60 79 Kiril Kochev Male 2001 Macedonia Skopje
61 80 Gorjan Boshkovski Male 1989 Macedonia Kratovo
62 81 Filip Gjorgjevski Male 1983 Macedonia Tetovo
63 82 Filip Pejchikj Male 1989 Macedonia Skopje
64 83 Ani Sechkova Female 1990 Macedonia Strumica
65 84 Pawel Galuszka Male 1977 Poland Dlugoleka
66 85 Bojan Veljanovski Male 1991 Macedonia Skopje HASELT
67 86 Stefche Shuleski Male 1977 Macedonia Ohrid WBF Team
68 87 Tomislav Acevski Male 1991 Macedonia Tetovo
69 88 Zoran Trajkov Male 1978 Macedonia Kratovo
70 89 Dejan Kjirovski Male 1986 Macedonia Skopje Kalina&Acko
71 90 Toni Kostov Male 1980 Macedonia Skopje
72 91 Dejan Marikj Male 1983 Macedonia Skopje KRVODARITEL
73 92 Aleksandar Petrov Male 1984 Macedonia Negotino AC ENDURANCE – SKOPJE
74 93 Radomir Kostovski Male 1954 Macedonia Skopje
75 94 Vasil Skrcheski Male 1985 Macedonia Ohrid I love hiking group Macedonia
76 95 Jovan Todorovski Male 1980 Macedonia Skopje
77 96 MARJAN NIKOV Male 1972 Macedonia SKOPJE
78 97 Mijalcho Andonovski Male 1986 Macedonia Veles
79 98 Tome Dudanov Male 2003 Macedonia Ohrid
80 99 Mario Gjurcheski Male 1992 Macedonia Skopje
81 100 Nikola Kovacev Male 1991 Macedonia Gevgelija Ak.7Noemvri
82 101 Bojan Mickoski Male 1991 Macedonia Ohrid
83 102 Riste Balevski Male 1990 Macedonia Ohrid Ohrid trchaT
84 103 Zhaneta Bogatinovska Ilieva Female 1974 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
85 104 IGOR SIMEONOV Male 1993 Macedonia Ohrid
86 105 Slavica Damjanska Female 1974 Macedonia 9 /
87 106 Branko Trajkovski Male 1983 Macedonia Skopje
88 107 Dushko Azmanov Male 1983 Macedonia Skopje
89 108 Viktor Gjamovski Male 1975 Macedonia Skopje KoRYaunners
90 109 Hektor Vokshi Male 1989 Macedonia Skopje
91 110 Nikola Trifunoski Male 1988 Macedonia Ohrid
92 111 Aleksandar Filipchev Male 1978 Macedonia Skopje samostalni nastup
93 112 Nikola Dimitrovski Male 1983 Macedonia Bitola Trchaj Be
94 113 MARINO GOGOV Male 1964 Macedonia OHRID Trkachi nad 50 godini
95 114 Zhan Tosev Male 1991 Macedonia Strumica AK Strumica
96 115 Stole Angelovski Male 1986 Macedonia Strumica
97 116 Darko Leveski Male 1997 Macedonia Ohrid SMART – Ohrid
98 117 Vesna Dzhugomanova Female 1979 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
99 118 Aleksandar Tudzharov Male 1978 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
100 119 Vladimir Bliznakovski Male 1972 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
101 120 Petar Simonoski Male 2002 Macedonia Ohrid
102 121 Gjorgji Donakov Male 1981 Macedonia Skopje
103 122 kirku sotirovski Male 1964 Macedonia bitola TurniMe Da Kinisam
104 123 Marko Veljanovski Male 1983 Macedonia Bitola (Bitola)
105 124 Alek Kirijas Male 1972 Macedonia Skopje
106 125 Goce Kuzevski Male 1989 Macedonia Bitola PSK „Volchko“
107 126 Atanas Ancevski Male 1992 Macedonia Skopje Ak delta
108 127 Adrijana Pop Arsova Female 1990 Macedonia Vinica Ak delta
109 128 Milos Rancic Male 1993 Macedonia Kumanovo Ak skok
110 129 Igor Jakimovski Male 1976 Macedonia Skopje Ak delta
111 130 Miljana Ristic Female 1995 Macedonia Skopje Ak delta
112 131 RISTO RISTOV Male 1968 Macedonia STRUMICA
113 132 Vecko Stojchevski Male 1983 Macedonia Bitola PSK „Volchko“
114 133 Zharko Janev Male 1976 Macedonia Skopje Karmen Baucentar Ohrid
115 134 Nenad Božović Male 1974 Macedonia Skopje 091RUNCrW
116 135 Bisera Nikolovska Female 1983 Macedonia Skopje 092RUNCrW
117 136 Vladica Stojanovikj Male 1976 Macedonia Skopje 091RUNCrW
118 137 Marko Ilievski Male 1987 Macedonia Skopje 091RUNCrW
119 138 Aleksandar Iliev Male 1974 Macedonia Skopje 091RUNCrW
120 139 Aleksandar Dinev Male 1974 Macedonia Skopje 091RUNCrW
121 140 Ljubica Budimovska Dineva Female 1974 Macedonia Skopje
122 141 Biljana Andreeva Female 1981 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
123 142 Krsto Poposki Male 1994 Macedonia Skopje
124 143 Kokan Ajanovski Male 1982 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
125 144 Voislav Trajkovski Male 1986 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
126 145 Sasho Bogojevski Male 1981 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
127 146 Stefan Pislevik Male 1994 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
128 147 Jane Vlahovski Male 1968 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
129 148 Vladimir Aceski Male 1985 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
130 149 Trencho Milenkoski Male 1975 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
131 150 Radica Jovanova Female 1991 Macedonia Shtip KoRYaunners
132 151 Bojan Sapunov Male 1978 Macedonia Skopje KoRYaunners
133 152 marijan pop-angelov Male 1964 Macedonia kavadarci KoRYaunners
134 153 Sasho Spasovski Male 1984 Macedonia Skopje KoRYaunners
135 154 Kostas Mitropetros Male 1975 Greece Athens KoRYaunners
136 155 Delfina Mitropetru Female 1976 Macedonia Skopje KoRYaunners
137 156 Boshko Todorovski Male 1981 Macedonia Skopje KoRYaunners
138 157 Branislav Jargic Male 1956 Macedonia Skopje KoRYaunners
139 158 Gabriela Nacheva Female 1974 Macedonia Skopje KoRYaunners
140 159 Angel Arnaudov Male 1984 Macedonia Stojakovo KoRYaunners
141 160 ALEKSANDAR BOCESKI Male 1984 Macedonia SKOPJE KoRYaunners
142 161 Edmond Veseli Male 1992 Macedonia Bitola
143 162 Kristina Kunovska Female 1976 Macedonia skopje KoRYaunners
144 163 Slobodan Stamatovski Male 1975 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
145 164 Vlatko Blazhevski Male 1966 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
146 165 Sunchica Arsovska Female 1966 Macedonia Skopje AAK Skobul
147 166 Ivan Peshovski Male 1993 Macedonia Probishtip
148 167 Slavcho Bakuleski Male 1977 Antigua and Barbuda Peshtani
149 168 STOJMIRChO NIKOLOVSKI Male 1982 Macedonia Skopje
150 169 Nikola Tutevski Male 1986 Macedonia Skopje
151 170 ZhIVKO DIMOVSKI Male 1985 Macedonia Ohrid
152 171 Ilija Kjovkaroski Male 1996 Macedonia Prilep /
153 172 Goran Gakidev Male 1984 Macedonia Skopje
154 173 Ivica Marenkoski Male 1986 Macedonia Gostivar IM Term
155 174 Nikola Smakjoski Male 1994 Macedonia Ohrid
156 175 Goran Velkoski Male 1975 Macedonia Skopje
157 176 Igor Dichoski Male 1989 Macedonia Ohrid
158 177 Vojo Jovanov Male 1981 Macedonia Vinica NRC – NIKE+ RUN CLUB
159 178 Biljana Popovic Female 1981 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
160 179 Elena Kuvendzieva Female 1985 Macedonia Ohrid
161 180 Mihail Tegovski Male 2000 Macedonia Ohrid Kulturoloshka inicijativa 5 do 12
162 181 Jovica Ristovski Male 1988 Macedonia Skopje adidas runners Skopje
163 182 Violeta Stojanovska Female 1969 Macedonia Skopje
164 183 Lara Krsteva-Ichokjaeva Female 1971 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
165 184 Viktor Hristoski Male 1971 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
166 185 Sasho Danevski Male 1985 Macedonia Skopje Fit2RUN
167 186 Dimitar Stojkovski Male 1973 Macedonia Skopje Fit2RUN
168 187 Filip Popovski Male 1979 Macedonia Skopje Fit2RUN
169 188 Aleksandar Anevski Male 1973 Macedonia Skopje Fit2RUN
170 189 Irena Stoimenova Female 1972 Macedonia Skopje Fit2RUN
171 190 Dragan Milenkovski Male 1995 Macedonia Skopje Fit2RUN
172 191 Ace Ginoski Male 1979 Macedonia Krushevo Fit2RUN
173 192 Andrea Trajcheska Female 1999 Macedonia Ohrid
174 193 Marko Manev Male 1988 Macedonia Skopje
175 194 Goce Cvetanoski Male 1973 Macedonia Skopje /
176 195 Mario Gjurgjev Male 1994 Macedonia Skopje
177 196 Aleksandar Sotirovski Male 1987 Macedonia Tetovo /
178 197 Ajri Shej Male 1979 Macedonia Skopje
179 198 NAUMKA NAUMOVSKA Female 1977 Macedonia OHRID Ohrid trchaT
180 199 Vlado Janeski Male 1973 Macedonia Ohrid
181 200 Sande Stojanovski Male 1947 Macedonia Skopje Halkbank
182 201 Igor Stojanovski Male 1981 Macedonia Skopje Halkbank
183 202 Kiril Velkoski Male 1952 Macedonia Prilep OK Zlatovrv
184 203 Viktor Veljanoski Male 2001 Macedonia Prilep OK Zlatovrv
185 204 Ivan Stojanovski Male 1980 Macedonia Kumanovo
186 205 Toni Drangovski Male 1988 Macedonia Bitola
187 206 Hristina Sekuloska Female 1995 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
188 207 Mile Bacheski Male 1983 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
189 208 Philip Jackson Male 1964 United States Lancaster Ak delta
190 209 Dritan Adili Male 1974 Macedonia Kicevo Fk Uskana Kicevo
191 210 Dritan Adili Male 1974 Macedonia Kicevo Fk Uskana Kicevo
192 211 Stojan Delev Male 1995 Macedonia Gevgelija AK 7MI NOEMVRI GEVGELIJA
193 212 Trim Biba Male 1999 United Kingdom London Kulturoloshka inicijativa 5 do 12
194 213 Igor Andreevski Male 1978 Macedonia Skopje M-NAV A.D. Skopje
195 214 Djole Milosevic Male 1982 Macedonia Skopje
196 215 Fatih Ali Male 1994 Macedonia Ohrid /
197 216 Dimitar Goshev Male 1999 Macedonia Skopje
198 217 Urban Mozina Male 1980 Slovenia Gorenja Vas LTH Learnica
199 218 Miomir Aleksovski Male 1982 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
200 219 Veljan Parizov Male 1990 Macedonia Kavadarci Meridijan Atletik Eko
201 220 Aleksandar Zdravev Male 1975 Macedonia Skopje
202 221 Danielo Bozhinovski Male 1993 Macedonia Bitola
203 223 Slavko Simonoski Male 1956 Macedonia Ohrid
204 224 Boris Krivosheev Male 1972 Macedonia Skopje
205 225 Gordan Simonovski Male 1985 Macedonia Skopje
206 226 Ivan Petreski Male 1994 Macedonia Ohrid
207 227 Marjan Turturov Male 1986 Macedonia Gevgelija
208 228 Dimitar Jovanoski Male 1995 Macedonia Ohrid
209 229 Bobi Korumi Male 1985 Macedonia Debar
210 230 Vardan Serafimov Male 1992 Macedonia Skopje
211 231 Albert Abazi Male 1999 Macedonia Kicevo
212 232 Tamara Jolevska Popov Female 1987 Macedonia Skopje Samostalno
213 233 Simona Trajkova Female 1993 Macedonia Shtip Halkbank
214 234 Meri Mitevska Male 1991 Macedonia Shtip Halkbank
215 235 Bojan Popovski Male 1991 Macedonia Bitola
216 236 Martin Dameski Male 1983 Macedonia Prilep
217 237 Hristijan Prodanov Male 1991 Macedonia Skopje BtoBet
218 238 Zlatko Karcheski Male 1987 Macedonia Prilep
219 239 Arsim Ahmedi Male 1994 Macedonia Kicevo
220 240 Filip Bocevski Male 1986 Macedonia Skopje Lifestyle Fitness Studio
221 241 Aleksandar Stavrikj Male 1992 Macedonia Skopje
222 242 Filip Bocevski Male 1986 Macedonia Skopje Lifestyle Fitness Studio
223 243 Marjan Ljushev Male 1990 Macedonia Ohrid
224 244 JURGEN CODHINI Male 1993 Albania TIRANA
225 245 Dorian Mani Male 1983 Albania Tiranë
226 246 Aleksandar Mitrevski Male 1990 Macedonia Negotino Meridijan Athletic ECO
227 247 Ivana Stefanoska Female 1991 Macedonia Skopje
228 248 Radmila Nikolovska Female 1992 Macedonia Kochani
229 249 Igor Andonov Male 1975 Macedonia Skopje Makedonija
230 250 Petar Gjorgievski Male 1985 Macedonia Bitola
231 251 Darko Baleski Male 1992 Macedonia Ohrid
232 252 Riste Pejov Male 1979 Macedonia Skopje KoRYaunners
233 254 Kristijan Ristovski Male 1981 Macedonia Skopje adidas runners Skopje
234 255 Dario Ivanovski Male 1997 Macedonia Skopje Ak delta
235 256 Hristijan Kocev Male 1991 Macedonia Skopje AAK Skobul
236 Dragana Delova Female 1984 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
237 Dejan Zhileski Male 1993 Macedonia Ohrid
238 Petar Manev Male 1966 Macedonia Ohrid
239 Aleksandar Kovačević Male 1966 Serbia Beograd
240 Zdravko Mišović Male 1971 Serbia Kula Zdravko&TeamFriends
241 Nevena Topličić Female 1992 Serbia Kruševac
242 Vladimir Kolić Male 1975 Serbia Beograd
243 Marija Dragović Female 1965 Serbia Požarevac Zdravko&TeamFriends
244 Dragan Ćela Milić Male 1962 Serbia Požarevac Zdravko&TeamFriends
245 Bogdan Đorđević Male 1987 Serbia Novi Sad Zdravko&TeamFriends
246 Predrag Vejin Male 1967 Serbia Apatin Zdravko&TeamFriends
247 Predrag Vejin Male 1967 Serbia Apatin Zdravko&TeamFriends
248 Duško Kunić Male 1972 Serbia Beograd
249 Voytek Swiech Male 1990 Anguilla City
250 Vladimir Čančarević Male 1994 Serbia Lajkovac Zdravko&TeamFriends
251 Malisa Kovacevic Male 1992 Serbia Pozarevac
252 Ivana Grujovic Female 1990 Serbia Beograd
253 Milica Marković Female 1994 Serbia Novi Sad
254 Sasho Poposkj Male 1981 Macedonia Bitocha TurniMe Da Kinisam
255 Sveta Jovanović Male 1960 Serbia Beograd Zdravko&TeamFriends
256 Gordana Diković-Jovanović Female 1970 Serbia Beograd Zdravko&TeamFriends
257 Dimitrije Jovanović Male 1998 Serbia Beograd Zdravko&TeamFriends
258 Borislav Tubić Male 1959 Serbia Beograd Zdravko&TeamFriends
259 petar stojanović Male 1966 Serbia beograd Ark somaraton
260 Nikola Milanoski Male 1992 Macedonia Kichevo
261 Nadica Jovanović Female 1965 Serbia Kuchevo samostalni nastup
262 Igor Josifov Male 1990 Macedonia Skopje
263 Tatjana Radivojević Female 1986 Serbia Beograd
264 Marija Pelikon Female 1981 Macedonia Skopje samostalni nastup
265 Dejan Naumov Male 1994 Macedonia Kochani MTB Istok
266 Janko Đukić Male 1981 Bosnia and Herzegovina Banja Luka
267 Adifet Oda Female 1988 Macedonia Struga Thunderlight
268 spase djamtovski Male 1962 Macedonia struga
269 Aneta Gogova Female 1970 Macedonia Skopje Samostalno
270 Tatjana Grbovic Female 1967 Serbia Novi Sad Zdravko&TeamFriends
271 Ognen Mancevski Male 1986 Macedonia Ohrid
272 Danica Golubičić Female 1988 Serbia Beograd
273 Nikola Petrovic Male 1988 Serbia Belgrade
274 Boryana Sugareva Female 1974 Bulgaria Sofiya
275 Nikola Alić Male 1993 Serbia Beograd
276 Slobodan Dimitrov Male 1971 Serbia Novi Knezevac
277 Dalibor Momirov Male 1971 Serbia Zrenjanin
278 Ana Andjelkovic Female 1985 Serbia Pozarevac Maraton tim Pozarevac
279 Vitaminka Zrnic Female 1973 Serbia Pozarevac Maraton tim Pozarevac
280 Milan Kovacic Male 1988 Serbia Sombor Ark somaraton
281 Nataša Vučkovac Female 1977 Serbia Kikinda Kilenji
282 Silvija Injac Female 1976 Serbia Kikinda Zdravko&TeamFriends
283 Silvija Injac Female 1976 Serbia Kikinda Zdravko&TeamFriends
284 Darko Mileski Male 1992 Macedonia Ohrid
285 Marija Bubalo Female 1995 Serbia Apatin
286 MILOŠ BURSAĆ Male 1983 Serbia BEOGRAD Zdravko&TeamFriends
287 Elvir Nuhović Male 1975 Serbia Novi Pazar Zdravko&TeamFriends
288 Ivan Milosavljević Male 1982 Serbia Beograd inspiredbyHOPE
289 Ivan Milovanović Male 1983 Serbia Požarevac
290 Petar Manev Male 1966 Macedonia Ohrid
291 Vladimir Kolic Male 1975 Serbia Belgrade Samostalno
292 Nadica Jovanović Female 1965 Serbia Kuchevo samostalni nastup
293 Branko Šarac Male 1988 Serbia Lovćenac
294 Milica Krnic Female 1990 Serbia Sremska Mitrovica Zdravko&TeamFriends
295 Milan Kovačić Male 1988 Serbia Sombor Ark somaraton
296 Milan Kovačić Male 1988 Serbia Sombor Ark somaraton
297 Filip Ilioski Male 1992 Macedonia Prilep
298 Mihaela Kochoska Female 2000 Macedonia Prilep
299 Gjorgji Kitanoski Male 1982 Macedonia Prilep
300 Miki Milosheski Male 1983 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
301 Mihaela Kochoska Female 2000 Macedonia prilep
302 Milan Krezovic Male 1987 Serbia Beograd Zdravko&TeamFriends
303 Fjdj Dhdh Male 2002 Macedonia Veles
304 Aleksandar Boceski Male 1984 Macedonia Skopje
305 Aleksandar Boceski Male 1984 Macedonia Skopje
306 Toni Drangovski Male 1988 Macedonia Bitola
307 Slavica Bajić Female 1975 Serbia Loznica Samostalno
308 Sanja Petrović Female 1975 Serbia Šabac
309 Vladimir Petrovic Male 1970 Serbia Šabac
310 Aleksandar Gajic Male 1987 Serbia Sabac Trkacki klub Sabac
311 Marija Maletić Female 1987 Serbia Šabac
312 Milena Arnautović Female 1976 Serbia Šabac
313 Milanka Kosijer Female 1973 Serbia Šabac
314 Elena Filipova Female 1996 Macedonia Kavadarci
315 Nikola Kovacev Male 1991 Macedonia Gevgelija AK 7MI NOEMVRI GEVGELIJA
316 Antonio Stojoski Male 1993 Macedonia Ohrid Pestanci
317 Daniel Novik Male 1989 Macedonia Ohrid samostalni nastup
318 Momčilo Popović Male 1962 Serbia Zemun samostalni nastup
319 Marija Vasilevikj Female 1993 Macedonia Skopje Ohrid trchaT
320 Viktor Hristoski Male 1971 Macedonia Skopje
321 ds asd Male 1990 Afghanistan ohrid
322 Maciej Kaczorowski Male 1975 Macedonia Skopje
323 Dijana Nikolic Female 1989 Serbia Uzice samostalni nastup
324 Nikola Veljanoski Male 1987 Macedonia Ohrid
325 Valdrin Roci Male 1999 Macedonia Struga NRC – NIKE+ RUN CLUB
326 Valdrin Roci Male 1999 Macedonia Struga NRC – NIKE+ RUN CLUB
327 Goran Pop-Nikolov Male 1987 Macedonia Tetovo
328 Aleksandar Manasievski Male 1995 Macedonia Skopje
329 Aleksandar Manasievski Male 1995 Macedonia Skopje
330 Dimitar Dimitrieski Male 1995 Macedonia Ohrid Zlateks Ohrid 2014
331 Aleksandar Manasievski Male 1995 Macedonia Skopje
332 Marija Pelikon Female 1981 Macedonia Skopje /
333 Aleksandar Bahtovski Male 1986 Macedonia Bitola
334 Dragan KORUNOSKI Male 1973 Macedonia Bitola
335 Boban Kmetovski Male 1987 Macedonia Skopje
336 Dejan Vasilevski Male 1988 Macedonia Skopje
337 Dejan Vasilevski Male 1988 Macedonia Skopje
338 Aleksandar Manasievski Male 1995 Macedonia Skopje
339 Aleksandar Manasievski Male 1995 Macedonia Skopje
340 Gorjan Zivchevski Male 1989 Macedonia Skopje
341 Ace Ginoski Male 1979 Iraq Krusevo 21
342 Slavica Damjanska Female 1974 Macedonia Skopje
343 Tome Dudanov Male 2003 Macedonia Ohrid
344 Aleksandra Dimova Female 1987 Macedonia Stip
345 Tamara Jolevska Popov Female 1987 Macedonia Skopje /
346 Mario Gjurcheski Male 1992 Macedonia Skopje
347 Mario Gjurcheski Male 1992 Macedonia Skopje
348 Vlado Veljanovski Male 1975 Macedonia Skopje KoRYaunners
349 Aleksandar Andrevski Male 1995 Macedonia Ohrid
350 Ace Ginoski Male 1979 Macedonia Krushevo 21
351 Mitko Jankuloski Male 1981 Macedonia Ohrid
352 Sonja K Naumovski Female 1971 Macedonia Skopje
353 Boris Gjorgjiev Male 1957 Macedonia Kavadarci Meridijan Atletik Eko
354 Igor Andonov Male 1975 Macedonia Skopje Makedonija
355 Aleksandar Nikolovski Male 2004 Macedonia Ohrid
356 andi vinca Male 1994 Macedonia struga
357 Vecko Stojchevski Male 1983 Macedonia Bitola PSK „Volchko“
358 Vesna Farmak Female 1984 Macedonia Ohrid
359 Gjore Spaseski Male 1979 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
360 Nikola Veljanoski Male 1986 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
361 Nikola Kanevche Male 1976 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
362 Mile Keceski Male 1979 Macedonia Ohrid Karmen Baucentar Ohrid
363 Adnan Skenderoski Male 1961 Macedonia Tetovo
364 Aleksandar Mitrevski Male 1990 Macedonia Negotino Meridijan Athletic ECO
365 Aleksandar Mitrevski Male 1990 Macedonia Negotino Meridijan Athletic ECO
366 Aleksandar Mitrevski Male 1990 Macedonia Negotino Meridijan Athletic ECO
367 Djole Milosevic Male 1982 Macedonia Skopje
368 Darko Bezhanoski Male 1991 Macedonia Ohrid
369 Elena Lazoroska Female 2000 Macedonia Ohrid Lica so retki bolesti
370 Hristijan Talevski Male 1993 Macedonia Bitola PSK Pelister
371 Trim Biba Male 1999 United Kingdom London
372 Bojan Trajcheski Male 1987 Macedonia Ohrid F.A. Oteks Folk
373 Bojan Trajcheski Male 1987 Macedonia Ohrid F.A. Oteks Folk
374 Albert Abazi Male 1999 Macedonia Kicevo
375 altin Sholla Male 1982 Albania Tirana Trail Running Albania
376 Ejona Cufe Female 1998 Albania Tirana
377 Aleksandar Stoichovski Male 1974 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
378 Ejona Cufe Female 1998 Albania Tirana
379 Nikola Nikolov Male 1985 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
380 Slavko Simonoski Male 1956 Macedonia Ohrid
381 Jorgo Mitrovski Male 1985 Macedonia Skopje Arsenal
382 Aleksandar Mitrevski Male 1990 Macedonia Negotino Meridijan Athletic ECO
383 Aleksandar Mitrevski Male 1990 Macedonia Negotino Meridijan Athletic ECO
384 Petar Miloshevski Male 1993 Macedonia Ohrid
385 Aleksandar Mitrevski Male 1990 Macedonia Negotino Meridijan Athletic ECO
386 Azra Sarandoska Female 1994 Macedonia Kucevo
387 Goran Mojanoski Male 1989 Macedonia Skopje
388 Robert Tasevski Male 1971 Macedonia Skopje
389 Sanja Sazdovska Female 1980 Macedonia Skopje
390 Ivona Petrusevska Female 1982 Macedonia Skopje
391 10 Marija Andreeva Female 1989 Macedonia Skopje NRC – NIKE+ RUN CLUB
392 23 Blagoja Ackovski Male 1953 Macedonia Skopje AC ENDURANCE – SKOPJE
393 41 Snezana Lujinovic Female 1967 Slovenia Wies, Austria Wies
394 43 Jovan Simonoski Male 1986 Macedonia Ohrid LTH Learnica
395 44 Vlado Janeski Male 1973 Macedonia Ohrid LTH Learnica
396 45 Igor Nikoloski Male 1994 Macedonia Ohrid LTH Learnica
397 47 Mihajlo Kostadinovski Male 1992 Macedonia Skopje
398 48 Elena Todorovska Female 1993 Macedonia Skopje
399 49 Mateja Dicoska Female 1993 Macedonia Ohrid
400 64 Stefan Lukanovski Male 1965 Macedonia Ohrid